SZEKERCE-Fit World SE HungaroSun Gorillák RC Véletlenszerűen ajánlott bejegyzés, nézze meg ezt is!

2014-10-04 Szentes

A remélt forgatókönyv alapján zajlott a szegedi csapat második bajnoki mérkõzése a korábbi nagy rivális otthonában Szentesen. Az elsõ félidõ taktikai utasítása szerint játszott a Gorillák és nagyon fegyelmezett véde...

2014-10-06 14:30:50

Bőbebben

Szeged 7's férfi olimpiai forduló

2015-05-16

Tovább folytatódik a Fit World SE HungaroSun Gorillák RC U19 csapatának száguldása a bajnoki cím felé. A csapat ezen a hétvégén hazai közönség elõtt remek idõben ismét torna gyõztes lett és ezzel a 6 tornából álló sorozat negyedik tornagyõzelmét szerezte meg a Széksefehérvári Vadkanok és Battai Bátor Bulldogok elõtt.

A torna igazi meglepetése mégsem ez volt, hiszen a kisebb Gorillák U16 korosztályben elsõ alkalommal állhattak dobogóra miután a bronz mérkõzésen hõsiesen küzdve legyõzték a Székesfehérvári Vadkanokat.

A felnõtt csapat is nagyon szépen teljesített a megszerzett hetedik hely abszolut reális az egyetemistáktól akik egyedüli egyetemi csapatként vágtak bele a felnõtt magyar bajnokságba.

Következõ forduló 2015-05-23 szombat Szentes Csongrádi út 2. szám 11.00 órai kezdettel.